• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

19.12.2022

ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: бігуни з усього світу зібрали понад 400 тис. грн на “Ловця шахедів” для України

До благодійного забігу від Run Ukraine “ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ” долучилися учасники з 44 країн світу, а зібрані кошти направлені UNITED24 на збір Тімоті Снайдера на систему протидії дронам «Ловець шахедів». 

 

Благодійний забіг від Run Ukraine “ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮзібрав 402 605 гривень на систему протидії ворожим дронам “Ловець шахедів”, що допоможе захистити небо над Україною. Зібрані гроші направлені фандрейзинговій платформі UNITED24, яка проводить цей збір спільно з істориком Тімоті Снайдером.

 

Забіг “ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ” проходив у двох форматах: офлайн у Києві, та онлайн по всьому світу. Захід тривав тиждень, і за цей час об’єднав 1218 бігунів з України та ще 43-х країн світу. Найбільше закордонних учасників було з США, Німеччини, Великої Британії, Канади та Польщі. Україну та українців підтримав увесь світ. 

 

Офлайн-забіг відбувся 27 листопада у Києві — 500 бігунів попри непогоду вийшли на старт з прапорами України та подолали обрану дистанцію у 5, 10 або 21 км.  В онлайн-форматі до заходу долучилися сотні бігунів, серед яких і Тімоті Снайдер, знаменитий американський історик, професор Єльського університету, амбасадор платформи UNITED24. 

 

“Українці дали нам багато того, за що ми маємо бути вдячними. Те, що вони організували збір коштів, коли кошти мав би збирати я, це лише маленький приклад. Українці йдуть на великий ризик, щоб захистити демократичні цінності, важливі для нас та усього світу”, — написав Снайдер у своєму блозі.

 

“Ворог спрямовує удари безпілотників по енергетичній інфраструктурі України, в результаті чого мільйони українців взимку залишаються без світла й тепла. Система “Ловець шахедів” допоможе виявляти та перехоплювати ворожі дрони, забезпечить захист нашим громадянам. Саме тому ми приєднались до цього збору й об’єднали усіх, українців та тих, хто їх підтримує, аби продовжити боротись. Ми вкотре переконалися, що бігова спільнота — одна велика родина, де кожен допомагає та підтримує кожного. І це надихає!” — коментує Вікторія Веремієнко з команди Run Ukraine.

 

Збір на “Ловця шахедів” триває. Станом на 16 грудня зібрано 678 152 $ з необхідної суми в 1 250 000 $. Приєднатись до збору та зробити внесок можна на сайті UNITED24.