• Благодійний партнер
  • Організатор

Новини

26.11.2022

Тімоті Снайдер візьме участь в благодійному забігу ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ

Знаменитий американський історик, професор Єльського університету, амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер у своєму блозі написав надихаючий матеріал, присвячений благодійному забігу Run Ukraine “ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ”.

 

Снайдер повідомив, що особисто візьме участь у заході та пробіжить в онлайн форматі 10 км. Історик також закликає усіх охочих долучитися до забігу, адже захід має на меті зібрати кошти на “Ловця шахедів” — систему протидії ворожим дронам-безпілотникам, щоб захистити небо над Україною.

“Найменше, що я можу зробити, це бігти. Мені надзвичайно приємно, що люди, яким я маю допомагати, допомагають мені.

Забіг відбудеться в Києві, але пробігти його можна будь-де. Я зареєструвався на 10 кілометрів і пробіжу свою дистанцію в Коннектикуті та повідомлю вам свій час”, — пише Снайдер.

 

Історик також розмірковує над тим, наскільки надзвичайним та важливим є те, що під час війни проводяться такі заходи. Це приклад української креативності, щедрості та мужності, вважає Снайдер.

“У місті, де не вистачає світла та води, українці все ж самі організовують благодійний забіг, щоб зібрати кошти на захист від дронів, які позбавляють їх світла та води”, — наголошує Тімоті Снайдер.

 

Нагадаємо, Снайдер став амбасадором платформи UNITED24, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським для збору благодійних пожертв на підтримку України. 

“Українці просять мене допомогти зібрати гроші, а потім у жахливо складних умовах самі організовують цей збір коштів. Це типово для українського суспільства. Українці завжди роблять більше, ніж від них очікують“, — в захопленні пише Снайдер.

“Українці дали нам багато того, за що ми маємо бути вдячними. Те, що вони організували збір коштів, коли кошти мав би збирати я, це лише маленький приклад. Українці йдуть на великий ризик, щоб захистити демократичні цінності, важливі для нас та усього світу”, — додає історик.

 

Нагадаємо, забіг “ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ” проходитиме у двох форматах – офлайн та онлайн. Офлайн-забіг відбудеться 27 листопада на території виставкового центру “ВДНГ” у Києві. Долучитись до забігу в онлайн форматі можна у будь-якому місті України чи світу.

“Мені буде приємно зробити свій внесок у добру справу — і трохи пробігти. Я робитиму це з вами”, — наголосив Снайдер.

 

Повна стаття англійською мовою за посиланням: https://snyder.substack.com/p/run-for-their-lives