• Благодійний партнер
  • Організатор

Юридичним особам (корпоративна участь)

 

Біг — ефективний інструмент team building, що позитивно впливає на командний дух співробітників і запалює в них жагу до нових досягнень. Не раз у цьому вже впевнились наші учасники, які бігли у складі корпоративних команд під час офлайн та онлайн стартів.

 

Доєднуйтесь командою до благодійної серії онлайн забігів «ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ»: 70% від прибутку Run Ukraine передає на з проєкти UNITED24:

ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: новий дім – 11-12 лютого — підтримайте ініціативу Олександра Усика та UNITED24, що збирають кошти на відновлення багатоквартирного будинку в м. Ірпінь

ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: Армія дронів – 25-26 лютого — зберіть кошти на 10 дронів-розвідників разом з Люком Скайуокером (Марком Геміллом)

ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: Рятуємо життя – 11-12 березня — допоможіть зібрати 1 000 000 грн, які подвоїть Uber, аби придбати авто швидкої для української армії.

Ваша сміливість подарує нові домівки, врятує життя, захистить небо. Ваша сміливість наблизить перемогу. Сміливість об’єднує Україну, Україна об’єднує світ. Ми сміливо рухаємось далі, навіть крізь страх та темряву. Не йдемо – біжимо. Спритно, вправно, і тільки вперед. Збирайте команду, щоб #бігтиразом!

Якщо ви бажаєте сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і сконтактує з вами найближчим часом.