• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

28.11.2022

Об’єднані сміливістю: збір коштів на «Ловця шахедів» об’єднує майже 40 країн

27-го листопада розпочався благодійний забіг з прапорами України, що об’єднує онлайн та офлайн учасників по всьому світу і триватиме до 4 грудня. Забіг триватиме тиждень, а зібрані кошти отримає фандрейзингова платформа UNITED24.

 

Остання неділя листопада відзначилася забігом «ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ» – наймасовішою біговою подією від Run Ukraine у 2022 році. Учасники здолали дистанції як онлайн, в різних точках світу, так і офлайн, в Києві.

Бігова подія об’єднала учасників з України та 39-ти країн світу. Офлайн дистанцію в Києві подолали понад 500 бігунів різних рівнів підготовки. А до онлайн участі долучилися сотні бігунів, серед яких Тімоті Снайдер, американський історик та амбасадор UNITED24, з дистанцією у 10 км, та Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я України.

 

Впродовж цього тижня благодійний забіг Об’єднані Сміливістю отримав новий сенс ставши справжнім уособленням незламності Українців. Попри відсутність світла, мобільного зв’язку, води та тепла десятки підрядників в різних містах все ж змогли виготовити медалі, надрукувати банери – зробити усе можливе, аби подія відбулась. Тисячі учасників не переставали тренуватись аби сьогодні вийти на старт з прапором України. 

 

“Ми зробили це. Незважаючи на стільки перешкод та жорстких умов нових реалій, ми організували забіг та зібрали людей майже з 40 країн. Сьогодні в Києві сніжно та холодно, та все одно наші учасники зібрались на старті та успішно фінішували. Ми пишаємося тим, що можемо робити те, що робимо – бо кожна особиста перемога учасника це внесок у нашу велику, спільну перемогу!” – коментує Вікторія Веремієнко з команди Run Ukraine.

 

Натхненні успіхом бігової події, організатори вирішили продовжити терміни реєстрації для онлайн-участі у забігу. Нові учасники зможуть пробігти свої дистанції в будь-який момент у будь-якій точці світу до 4 грудня 2022 року. Для участі можна обрати один з двох форматів нагороди: онлайн-учасники можуть отримати електронну медаль або залізну медаль (поштою).

Неважливо, яку дистанцію учасник пробіжить (100 метрів чи півмарафон), адже кожен допоможе захисти українське небо від ворожих дронів. І ще раз нагадати, що українці — непереможні, бо об’єднані між собою і з усім світом.  

70% від прибутку Run Ukraine, організатори забігу, передадуть фандрайзинговій платформі UNITED24 для збору на систему протидії ворожим дронам – «Ловця шахедів».

Давай #бігтиразом. 

 

 

Довідка:

Run Ukraine — організатор наймасштабніших спортивних заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом.

UNITED24 — глобальна фандрайзингова платформа, запущена Президентом України під час російсько-української війни. До списку амбасадорів платформи вже долучились відомі зірки та діячі, включно з Марком Геміллом (зіграв Люка Скайвокера у “Зоряних Війнах”), Скоттом Келлі (астронавт), Барбарою Стрейзанд (акторка та співачка), Тімоті Снайдером (американський історик) тощо.