• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

31.01.2023

Реєстрацію розпочато! Попереду 3 етапи благодійної серії “ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ”

Три етапи забігу підтримують три важливі збори коштів через UNITED24. Ваша участь допоможе відновити будинок, закрити небо або врятувати життя.

Лютий – місяць змін. Зима відкорковує свої останні хуртовини, увесь світ готується жити з новими силами. В Україні лютий став місяцем шоку, злості, незламності. У лютому ми відзначимо рік з початку війни в Україні. Рік, що змінив нас, розставив по місцях пріоритети та допоміг сконцентруватися на головному – сміливості рухатись вперед.

“ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ” – серія благодійних онлайн-забігів, які прославляють дух мужності та рішучості українського народу. Ініціатива, створена Run Ukraine за підтримки United24, допомагає зібрати кошти для підтримки України. Кожен етап забігу має свою основну мету:

ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: Новий дім (11-12 лютого) — збір коштів на ініціативу Олександра Усика щодо відновлення житлового будинку в Ірпені. 70% прибутку від забігу піде безпосередньо на збір коштів Усика та UNITED24.

ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: Армія дронів (25-26 лютого) – збір коштів для ініціативи Марка Хемілла щодо придбання 10 розвідувальних безпілотників RQ-35 Heidrun. 70% від прибутку передамо на рахунки профільних українських міністерств  через  UNITED24.

ОБ’ЄДНАНІ СМІЛИВІСТЮ: Рятуємо життя (11-12 березня) – збір коштів для ініціативи United24 та Uber щодо придбання машин швидкої допомоги.

Підкоріть дистанцію заради доброї справи. 70% від прибутку від яких передамо на рахунки профільних українських міністерств  через  UNITED24.

Варіанти участі включають вільну дистанцію (яку можна пробігти як самому, так і у форматі 1+1, об’єднавшись у команду) та пробіги від 10 до 42 км. Учасники можуть обрати дві цінові опції 450 та 890 грн. Остання містити пам’ятну медаль, яку можна отримати міжнародною доставкою у будь-яку країну Світу (окрім двох на р та б).

Організатори запрошують бігти свій етап з прапором чи іншою українською символікою. Попередній забіг Об’єднані сміливістю, що відбувся у листопаді, допоміг зібрати кошти на Ловців шахедів.

Кожен наш крок наближає нас до перемоги. Доєднуйтеся до сміливих: реєструйся зараз!

 

Довідка:

Run Ukraine — організатор наймасштабніших спортивних заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом.

UNITED24державної фандрейзингової платформи, започаткованої Президентом України Володимиром Зеленським під час російсько-української війни. До списку амбасадорів платформи вже долучились відомі зірки та діячі, включно з Марком Геміллом (зіграв Люка Скайвокера у “Зоряних Війнах”), Скоттом Келлі (астронавт), Барбарою Стрейзанд (акторка та співачка), Тімоті Снайдером (американський історик) тощо.